O nas

Cześć nazywam się Karina i mam 23 lata. Mieszkam w małej miejscowości pod Olsztynem. Od 2 lat jestem żoną mojego ukochanego Karolka. Na tym blogu piszę o naszych podróżach, wypadach, wspólnych weekendach we dwoje itp.

Piszę, bo uwielbiamy podróżować. Każdą wolną chwilę wykorzystujemy na to, aby gdzieś wyjechać: a to romantyczny weekend pełen atrakcji wellness, a to wypad do hotelu spa, a to w końcu – całkiem przeciwnie do poprzednich miejsc – wyjazd w Bieszczady lub Bory Tucholskie.

Kochamy poznawać nowe miejsca i chwytać to, co charakterystyczne i niepowtarzalne dla danego regionu. Odnajdujemy rzeczy i zjawiska, których nie uświadczysz na całym świecie, a jedynie w małej bieszczadzkiej wiosce, zabitej dechami, a jednocześnie pięknej i niepowtarzalnej.

Na moim blogu poczytacie relacje z naszych wspólnych podróży, weekendów we dwoje, wypadów. Wkrótce powstanie też tutaj bogata galeria zdjęć, abyście mogli zobaczyć na własne oczy nie tylko luksusowe hotele spa & wellness, ale także ciche wioski spowite ponurą, ale lekką mgłą.

Zapraszamy! Karina i Karol